ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

21/09

Στελέχη Πωλήσεων / Leaders (Ηράκλειο Κρήτης)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Ηράκλειο

Δημοσιεύθηκε πριν 4 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Cosmetic Derma Medicine

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και
μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά:

Στελέχη Πωλήσεων / Leaders

για πλήρη απασχόληση στο Ηράκλειο Κρήτης.

  • Ο πωλητής / Leader είναι ο υπεύθυνος για την στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στους υποψήφιους αλλά και κινούμενους πελάτες του.

Αρμοδιότητες:

  • Διερεύνηση σε βάθος των αναγκών του πελάτη.
  • Διαμόρφωση προτάσεων / λύσεων που να εξυπηρετούν τις ανάγκες του πελάτη.
  • Συνεργασία με την ομάδα για την επίτευξη του ατομικού στόχου και των στόχων πωλήσεων του καταστήματος.
  • Άριστη γνώση των προιόντων και των υπηρεσιών του ομίλου, όπως και του ανταγωνισμού.
  • Προώθηση και διατήρηση της εταιρικής φιλοσοφίας εντός και εκτός του εργασιακού χώρου.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυxίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ.
  • Άριστη γνώση αγγλικών.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Οργάνωση, συνέπεια, υπευθυνότητα.

 Πρόσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών!

Παρακαλούμε αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα απαραίτητα με φωτογραφία.

Τηλ: +30 210 6980451.

www.cosmeticdermamedicine.gr