Space Hellas Logo Ανοιχτές Θέσεις Υποτροφίες Προστασία Προσωπικών Δεδομένων

Περιγραφή Θέσης

Rollout Supervisor
Τοποθεσία SPACE HELLAS - ΑΘήνα
Division Γενική Διεύθυνση Technology & Customer Operations

Αναλυτική περιγραφή καθηκόντων:

§  Παρακολούθηση εγκαταστάσεων έργων

§  Ποσοτική και ποιοτική εποπτεία εγκαταστάσεων

§  Συντονισμός εμπλεκόμενων ομάδων για την επίτευξη στόχων

§  Ανάθεση εργασιών, διαχείριση & τεχνική υποστήριξη μηχανικών πεδίου

§  Παρακολούθηση αποθεμάτων & ανατροφοδότηση απαιτούμενου εξοπλισμού εγκατάστασης

§  Ενημέρωση κεντρικής βάσης δεδομένων έργων

§  Έκδοση στατιστικών στοιχείων

Απαραίτητα Προσόντα:

§  Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ (ή ανάλογο του εξωτερικού) στον κλάδο Πληροφορικής/Τηλεπικοινωνιών

§  Εμπειρία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση

§  Άριστη γνώση MS Office ειδικά MS Excel.

§  Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

·       Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

·       Ανεπτυγμένη ικανότητα εξυπηρέτησης πελατών

·       Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων

§  Οργανωτικές δεξιότητες

§  Μεθοδικότητα και συνέπεια

§  Ομαδικότητα και συνεργασία

§  Δυνατότητα λήψης αποφάσεων

Η εταιρία προσφέρει:

§  Άριστο εργασιακό περιβάλλον

§  Προοπτικές εξέλιξης

§  Συνεχή εκπαίδευση

§  Πρόγραμμα ομαδικής ασφάλισης

Back Apply Now