ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

13/05

Marketing Specialist/ Marketing Manager

  • Μάρκετινγκ
  • Αχαρνές

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

MASTER PLUS HUMAN RESOURCES MON. EΠΕ

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία παραγωγής τροφίμων, αναζητά άτομο για το Μενίδι Αττικής για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

  • Εκπονεί έρευνες αγοράς, αναπτύσσει και καταρτίζει το πλάνο marketing
  • Διαχειρίζεται το Marketing υλικό
  • Διαχειρίζεται τα Social Media της επιχείρησης
  • Αναλαμβάνει την Διοργάνωση Εκδηλώσεων
  • Αναλαμβάνει την μέτρηση και ανάλυση αποτελεσμάτων
  • Παροχή συνεχούς πληροφόρησης (CRM) στο ΕRP & των εβδομαδιαίων αιτουμένων reports στην  Εμπορική Διεύθυνση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητές οι σπουδές ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλέγιο με πτυχίο ή μεταπτυχιακό τίτλο στο Μarketing.
  • 5 έτη εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση στον κλάδο των τροφίμων
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας
  • Χειρισμός εφαρμογών MS Office  & παροχή συνεχούς πληροφόρησης (CRM) στο ΕRP (softone)
  • Διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Κάτοικος Αττικής

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Laptop
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Στείλτε το βιογραφικό σας  αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.