ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

17/04

Πωλητής

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύθηκε πριν 13 ημέρες

MASTER PLUS HUMAN RESOURCES MON. EΠΕ

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία παραγωγής τροφίμων, αναζητά άτομο για την περιοχή της Θεσσαλονίκης για τη θέση:

ΠΩΛΗΤΗΣ

Περιγραφή Θέσης

  • Υπεύθυνος πωλήσεων για το νομό Θεσσαλονίκης & Χαλκιδικής
  • Σαφής προσανατολισμός στην ολοκλήρωση συμφωνιών και στην ανάπτυξη συνεργασιών
  • Παροχή συνεχούς πληροφόρησης (CRM) στο ΕRP & των εβδομαδιαίων αιτουμένων reports στο Εμπορικό τμήμα
  • Ανάπτυξη νέου πελατολόγιου
  • Παρακολούθηση υφιστάμενου πελατολόγιου, τόσο στη διατήρηση των κωδίκων και των μηναίων ποσοτήτων κατανάλωσης, όσο και στην διεύρυνση της συνεργασίας με τοποθέτηση νέων κωδίκων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητές οι σπουδές ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλέγιο/ΙΕΚ, ιδανικά σε Διοίκηση Επιχειρήσεων και Τουριστικών Επαγγελμάτων
  • Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση στον κλάδο των τροφίμων, ιδανικά στο κανάλι FoodService  (HO.RE.CA),
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χειρισμού εφαρμογών MS Office, ERP
  • Παροχή συνεχούς πληροφόρησης (CRM) στο ΕRP & των αιτουμένων reports στο Εμπορικό τμήμα
  • Δυνατότητα απασχόλησης χωρίς χρονικές δεσμεύσεις
  • Διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Κάτοικος Θεσσαλονίκης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Laptop
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Στείλτε το βιογραφικό σας  αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.