ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

15/04

Panel Building Warehouse Assistant

  • Αποθήκη / Logistics
  • Αχαρνές

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

Καυκάς

Μενίδι, Ανατολική Αττική, Ελλάδα | PBWarAss_Αχαρ_27.12 · Αποθήκη

Ο/Η κάτοχος της θέσης έχει την ευθύνη της διασφάλισης της ορθής παραλαβής των προϊόντων, τη διαχείριση των αποθεμάτων και των ενδοδιακινήσεων καθώς και τις αποστολές σε πελάτες.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών και αποθεμάτων καθώς και έλεγχος παραλαβών από προμηθευτές
  • Συντονισμός ενδοδιακινήσεων από και προς άλλες εγκαταστάσεις
  • Προετοιμασία και μεταφορά πρώτων υλών στην γραμμή παραγωγής
  • Καταγραφή των υλικών εντός των ηλεκτρικών πινάκων και συμμετοχή στον τελικό ποιοτικό έλεγχο
  • Οργάνωση και διασφάλιση των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων της αποθήκης
  • Απογραφή υλικών και εφαρμογή της πολιτικής επιστροφής υλικών στους προμηθευτές
  • Τοποθέτηση και συντήρηση σημάνσεων στα ράφια

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ – ΤΕΕ Ηλεκτρολογίας ή συναφούς αντικειμένου (επιθυμητό)
  • 1-3 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και προγραμμάτων ERP
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή)
  • Επικοινωνία, ομαδικότητα, οργάνωση, δυνατότητα ανταπόκρισης σε απαιτητικές συνθήκες πίεσης χρόνου
  • Όρεξη και θέληση για ανέλιξη

Προσφέρουμε:

  • Minimum αρχικός μισθός 1000€ μικτά
  • 5μερη απασχόληση (8ωρη)
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό & πολύ-βραβευμένο περιβάλλον (θεσμός Best Workplace)
  • Συνεχή εκπαίδευση μέσω του Kafkas Institute of Training & Development
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης στο Δίκτυο Καταστημάτων ή σε άλλες Διευθύνσεις