ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

03/04

Διανομείς φαγητού με δίκυκλο (Πάτρα)

  • Μεταφορές / Διανομές
  • Πάτρα

Δημοσιεύθηκε πριν 3 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση

West Postal Services

Η West Postal Services , εταιρεία παροχής ταχυμεταφορών & ταχυδρομικών υπηρεσιών , με πολυετή παρουσία στο χώρο , αναζητά άτομα να ενταχθούν στη ομάδα της.

Συγκεκριμένα , αναζητά Διανομείς φαγητού με δίκυκλο για την πόλη της Πάτρας.

Η WPS παρέχει:

  • Ικανοποιητικές απολαβές
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Σχέση εξαρτημένης εργασίας
  • Πλήρη επαγγελματικό εξοπλισμό και ενδυμασία
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αρμοδιότητες ρόλου:

  • Παράδοση παραγγελιών στους παραλήπτες σύμφωνα με τις οδηγίες
  • Επικοινωνία με την ομάδα υποστήριξης για επίλυση τυχόν προβλημάτων
  • Συμμόρφωση με τις οδηγίες ασφάλειας και τους κανονισμούς οδικής κυκλοφορίας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος δίπλωμα οδήγησης Ά κατηγορίας
  • Κάτοχος δίκυκλου
  • Γνώση χρήσης GPS
  • Ευγένεια και επαγγελματισμός

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους.