ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

28/03

Call Agents Εταιρικών Πελατών

  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Γλυφάδα

Δημοσιεύθηκε πριν άνω του 1 μήνα

MASTER PLUS HUMAN RESOURCES MON. EΠΕ

H MASTER PLUS HR αναζητά για τα κεντρικά γραφεία του ομίλου της στην Γλυφάδα, 1 άτομο για τη θέση:

CALL AGENTS ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ

Αρμοδιότητες

  • Πλήρης ή Μερική απασχόληση
  • Τηλεφωνικές κλήσεις σε επιχειρήσεις, με σκοπό την ανανέωση της βάσης δεδομένων
  • Συμμετοχή στις back office εργασίες του τμήματος
  • Καταγραφή του προφίλ των εταιριών μέσω τηλεφώνου
  • Παρουσίαση των υπηρεσιών και των πακέτων που προσφέρει η εταιρεία
  • Προσαρμογή των υπηρεσιών και των προσφορών μετά από ανάλυση των αναγκών των επιμέρους εταιριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Φοιτητές/τριες, κατά προτίμηση Οικονομικών σχολών ή Πληροφορικής
  •  Καλή χρήση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος), γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Εχεμύθεια στη διαχείριση εμπιστευτικών πληροφοριών

Παροχές Εταιρείας

  • Σταθερός μισθό με ασφάλιση
  • Bonus
  • Αορίστου Χρόνου σύμβαση
  • Δυναμικό και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Συμμετοχή σε ομάδα ανθρώπων που βασίζονται στην καινοτομία και στις νέες ιδέες
  • Συνεχείς ευκαιρίες κατάρτισης και βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας με θέμα τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.