ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

08/04

ICT Project Administrator

  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Παιανία

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

Καυκάς

Παιανία, Ανατολική Αττική, Ελλάδα | ICTPrAd_Παι_26.02 · Business Development & Solutions

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος και ενημέρωση παραγγελιών εξυπηρετώντας εσωτερικά τμήματα και εξωτερικούς πελάτες
  • Έλεγχος αποθεμάτων υλικών σε προμηθευτές/ αποθήκη/ καταστήματα για παραγγελίες πελατών
  • Ενημέρωση όλων των εμπλεκομένων για τη διαθεσιμότητα και παράδοση των υλικών που διαχειρίζεται το τμήμα
  • Υποστήριξη συναδέλφων σε θέματα που αφορούν τιμολόγια πελατών και παράδοση υλικών
  • Υποστήριξη τμήματος σε διαδικαστικά θέματα παραγγελιών, υλικών & αποθεμάτων
  • Επίβλεψη διεκπεραίωσης παραγγελιών
  • Reporting παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ ΑΤΕΙ (ιδανικά Ηλεκτρολογία/Πληροφοριακά Συστήματα)
  • Βασική γνώση συστημάτων δομημένης καλωδίωσης χαλκού, οπτικών ινών & δικτύων διανομής
  • Βασική γνώση σε δικτυώσεις φωνής και δεδομένων, καθώς και στα συστήματα ασύρματης και ενσύρματης διανομής πολυμέσων
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Πολύ καλή χρήση πληροφοριακών συστημάτων (γνώση SAP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Δεξιότητες ανάλυσης δεδομένων , με έμφαση στην επίλυση προβλημάτων
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Εμπορική αντίληψη και στρατηγικός τρόπος σκέψης
  • Γνώση MS Excel
  • Επιπλέον πιστοποιήσεις / σεμινάρια θα θεωρηθούν προσόν

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό & πολύ-βραβευμένο περιβάλλον (βράβευση για 9η φορά στο θεσμό Best Workplace)
  • Δυνατότητες & προοπτικές για μάθηση & εξέλιξη
  • Δυνατότητα μετακίνησης στα γραφεία με εταιρικό λεωφορείο