ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

16/04

Επισκέπτης Υγείας / Νοσηλευτής (Occupational Health Nurse)

  • Υγεία
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 11 ημέρες

ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ Α.Ε.

ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ (Occupational Health Nurse)

Full time

Αθήνα

Η Ergonomia SA, είναι η πρώτη εταιρεία Συμβούλων Πρόληψης του Επαγγελματικού Κινδύνου (από το 1992), η οποία έχει καθιερωθεί στην Ελλάδα και στο εξωτερικό για την συνέπεια και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών της. Στο πλαίσιο ανάπτυξης της ομάδας της Ergonomia, αναζητούμε συνεργασία με Νοσηλευτή, -ρια ή Επισκέπτη, -ρια Υγείας για πλήρη απασχόληση.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διοικητική Υποστήριξη  - σύνταξη και αρχειοθέτηση ιατρικών φακέλων εργαζομένων
  • Παρακολούθηση υλοποίησης έργων σε CRM (Soft1)
  • Ανταπόκριση σε αιτήματα πελατών και συνεργατών
  • Διαχείριση ιατρικών μηχανημάτων και επικίνδυνων αποβλήτων
  • Διενέργεια εξετάσεων / εμβολιασμών
  • Παροχή νοσηλευτικών υπηρεσιών σε ιατρεία εγκαταστάσεων πελατών
  • Παροχή εκπαιδεύσεων Α’ βοηθειών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Νοσηλευτή / Επισκέπτη Υγείας (ΠΕ ή ΤΕ)
  • Τουλάχιστον 1 έτος προϋπηρεσίας
  • Εμπειρία και πιστοποίηση στην παροχή Α' βοηθειών
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Γνώση χειρισμού CRM θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Δεξιότητες:

  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Τα προσωπικά δεδομένα που συλλέγονται θα χρησιμοποιηθούν μόνο για σκοπούς πρόσληψης, ενώ ενδέχεται να  ζητηθούν περισσότερες πληροφορίες στο πλαίσιο της διαδικασίας επιλογής νέων συνεργατών.

Οι υποψήφιοι που δεν έχουν ενημερωθεί εντός 8 εβδομάδων από την υποβολή της αίτησης, μπορούν να θεωρήσουν ότι την συγκεκριμένη χρονική περίοδο έχει επιλεγεί άλλος υποψήφιος. Σας ευχαριστούμε όμως για το ενδιαφέρον σας. Θα φυλάξουμε το βιογραφικό σας και είναι πιθανόν να επικοινωνήσουμε σε μεταγενέστερο χρόνο.

Στην Ergonomia δεσμευόμαστε να παρέχουμε μια δημιουργική, ασφαλή και ευχάριστη απασχόληση ή συνεργασία, ανεξαρτήτως φυλής, θρησκείας, χρώματος, φύλου, εθνικής καταγωγής, σεξουαλικού προσανατολισμού ή ηλικίας