ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

28/03

Συντονιστής Ασφαλείας- Πολιτικός Μηχανικός (Αττική)

  • Μηχανικοί
  • Αττική

Δημοσιεύθηκε πριν άνω του 1 μήνα

GEP

Η GEP, η μεγαλύτερη εταιρεία Συμβούλων υγείας και ασφάλειας της εργασίας στην Ελλάδα, επιθυμεί άμεση συνεργασία με Διπλωματούχο Πολιτικό Μηχανικό, που θα αναλάβει full-time ρόλο Συντονιστή Ασφαλείας σε οικοδομικά & έργα υποδομών σε πελάτη μας στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής.

Περιγραφή Θέσης :

  • Συντονιστής/ Τεχνικός Ασφαλείας βάσει Ν.3850/10 & ΠΔ.305/96
  • Συντονισμός θεμάτων Υγιεινής & Ασφάλειας εργοταξίου. Σύνταξη αναφορών (reports).
  • Αξιολόγηση του συστήματος διαχείρισης ασφάλειας του έργου (HS management system) και χρήση του κατά τη διάρκεια του έργου (φόρμες, διαδικασίες)
  • Ad hoc υποστήριξη για θέματα ποιοτικού ελέγχου (quality) ή περιβαλλοντικά θέματα (environmental), επικοινωνία με προμηθευτές, κτλ.
  • Επικοινωνία με κεντρικά της εταιρίας για προμήθεια ΜΑΠ κλπ.
  • Έλεγχος τήρησης μέτρων Υγιεινής & Ασφάλειας κατά την εκτέλεση του έργου.

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός, απόφοιτος Πολυτεχνείου
  • Εμπειρία σε θέματα Υγείας και Ασφάλειας σε τεχνικά έργα
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office) για συλλογή στοιχείων και reporting.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Δελτίο παροχής υπηρεσιών
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε περιβάλλον πολυεθνικών εταιρειών
  • Επιθυμητή η δυνατότητα μετεγκατάστασης

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον συνεργασίας και υποστήριξης