ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/06

Διπλωματούχος Τοπογράφος Μηχανικός

  • Μηχανικοί
  • Εκπαίδευση
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

Avakas.net

Τίτλος: Διπλωματούχος Τοπογράφος Μηχανικός

Κατηγορία: Τριτοβάθμια Εκπαίδευση + Μηχανικός

Είδος Απασχόλησης: Εξωτερική Συνεργασία

Χώρα: Ελλάδα

Πόλη: Αθήνα – Αττική

Ελάχιστο επίπεδο σπουδών: Δίπλωμα Πολυτεχνικής Σχολής

Περιγραφή θέσης: Η εταιρεία Avakas.net, Δίκτυο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης, αναζητάει Τοπογράφο Μηχανικό, Διπλωματούχο Πολυτεχνικής Σχολής, για εξωτερική συνεργασία. Αντικείμενο εργασίας είναι η διδασκαλία μαθημάτων της Σχολής Τοπογράφων Μηχανικών του Ε.Μ.Π., του ΠΑΔΑ αλλά και των άλλων ελληνικών πολυτεχνικών σχολών της Ελλάδας.

Απαραίτητα προσόντα

  • Ικανότητα και διάθεση οργάνωσης εξ αποστάσεως διδασκαλίας
  • Ικανότητα προετοιμασίας, οργάνωσης και εκπόνησης διαλέξεων στη διδακτέα ύλη της Σχολής
  • Άτομο οργανωτικό, υπεύθυνο, με υψηλή μεταδοτικότητα και επικοινωνιακά χαρακτηριστικά