ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

07/03

Σύμβουλος Πωλήσεων Φωτισμού (Αττική)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Αττική

Δημοσιεύθηκε πριν 3 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση

ΤΕΧΝΟΜΑΤ ΑΕ

Η ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε. είναι μία ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία εμπορίας ηλεκτρολογικού και βιομηχανικού υλικού με επιτυχημένη πορεία ήδη 30 ετών και πανελλαδικό δίκτυο 15 καταστημάτων που συνεχώς επεκτείνεται.

Είμαστε μία ομάδα με πάθος, αφοσίωση και όραμα. Θέλουμε οι άνθρωποί μας να βρίσκονται σε ένα εργασιακό περιβάλλον που να  εμπνέονται, να προοδεύουν και ο καθένας να απολαμβάνει πραγματικά αυτό που κάνει.

Είσαι αυτό που ψάχνουμε!

  • Έχεις ομαδικό πνεύμα, θετική διάθεση και ενθουσιασμό.
  • Θέλεις να μαθαίνεις  και να εξελίσσεσαι.
  • Σου αρέσει να βλέπεις την μεγάλη εικόνα σε ότι κάνεις.
  • Η εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών και το ήθος αποτελούν για εσένα βασικά επαγγελματικά χαρακτηριστικά.

Σύμβουλος Πωλήσεων Φωτισμού

Έλα στην ομάδα μας! # Αττική

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών, προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας με βάση τις ανάγκες των πελατών.
  • Πρόταση εξατομικευμένων λύσεων στους πελάτες.
  • Υποδοχή και τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Γνώση και συνεχή εκμάθηση των χαρακτηριστικών και προδιαγραφών των προϊόντων και των καταλόγων.
  • Υποστήριξη στην οργάνωση του χώρου έκθεσης φωτισμού του καταστήματος.
  • Συνεργασία με αποθήκη για οργάνωση παραδόσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/Τεχνικών Σχολών Ηλεκτρολογίας, Αυτοματισμού ή άλλης σχετικής κατευθύνσεως
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις / Εξυπηρέτηση Πελατών (κατά προτίμηση σε αντίστοιχο κλάδο).
  • Ευχέρεια στη χρήση πληροφοριακών συστημάτων.
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.
  • Θα εκτιμηθούν γνώσεις στον τομέα του σχεδιασμού, μελέτης φωτισμού και εσωτερικής διακόσμησης.

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη μέσω του Technomat Education Center (TEC).

Επικοινώνησε μαζί μας  για να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου και να αποστείλεις το βιογραφικό σου.

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων σύμφωνα με τις διατάξεις του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR)/σε συμμόρφωση με την πολιτική απορρήτου της Εταιρείας ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε.