ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

10/04

Εξωτερικός Πωλητής (Αιτωλοακαρνανίας)

  • Πωλήσεις B2B
  • Δυτική Ελλάδα

Δημοσιεύθηκε πριν 9 ημέρες

ΤΕΧΝΟΜΑΤ ΑΕ

Η ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε., μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες εμπορίας ηλεκτρολογικού και βιομηχανικού υλικού, επιθυμεί να προσλάβει:

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΩΛΗΤΗ

Έλα στην ομάδα μας!

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να έχουν ευχάριστο και επικοινωνιακό χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, θετική διάθεση και ενθουσιασμό, ώστε να επιτυγχάνεται η εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών που χαρακτηρίζει την εταιρία μας.

Αρμοδιότητες

  • Αναζήτηση συνεργατών και επίβλεψη πελατολογίου στην περιοχή της Αιτωλοακαρνανίας.
  • Πώληση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας με βάση τις ανάγκες των συνεργατών.
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση συνεργατών.
  • Διαμόρφωση και παρακολούθηση των οικονομικών προτάσεων.
  • Τακτική επίσκεψη των συνεργατών στην περιοχή της Πελοποννήσου.
  • Συνεργασία με την τεχνική ομάδα εξυπηρέτησης για επιπλέον υποστήριξη.
  • Γνώση και συνεχή εκμάθηση των χαρακτηριστικών και προδιαγραφών των προϊόντων και των καταλόγων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/Τεχνικών Σχολών Ηλεκτρολογίας, Αυτοματισμού ή άλλης σχετικής κατευθύνσεως.
  • Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις / Εξυπηρέτηση Πελατών (κατά προτίμηση σε αντίστοιχο κλάδο).
  • Ευχέρεια στη χρήση πληροφοριακών συστημάτων.
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Θα εκτιμηθεί γνώση σε βιομηχανικό υλικό.

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Επιπλέον bonus με την επίτευξη συγκεκριμένων στόχων πωλήσεων.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη μέσω του Technomat Education Center (TEC).

Επικοινώνησε μαζί μας για να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου και να αποστείλεις το βιογραφικό σου.

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων σύμφωνα με τις διατάξεις του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR)/ σε συμμόρφωση με την πολιτική απορρήτου της Εταιρείας ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε.