ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

10/04

Εξωτερικός Πωλητής - B2B Sales Reprentative

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Πάτρα

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

ΤΕΧΝΟΜΑΤ ΑΕ

Η ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε., μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες εμπορίας ηλεκτρολογικού και βιομηχανικού υλικού, επιθυμεί να προσλάβει:

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΩΛΗΤΗ - Β2Β SALES REPRESENTATIVE

Έλα στην ομάδα μας # Πάτρα !

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να έχουν ευχάριστο και επικοινωνιακό χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, θετική διάθεση και ενθουσιασμό, ώστε να επιτυγχάνεται η εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών που χαρακτηρίζει την εταιρία μας.

Αρμοδιότητες

  • Αναζήτηση συνεργατών στην περιοχή της Πελοποννήσου.
  • Πώληση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας με βάση τις ανάγκες των συνεργατών.
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση συνεργατών.
  • Διαμόρφωση και παρακολούθηση των οικονομικών προτάσεων.
  • Τακτική επίσκεψη των συνεργατών στην περιοχή της Πελοποννήσου.
  • Συνεργασία με την τεχνική ομάδα εξυπηρέτησης για επιπλέον υποστήριξη.
  • Γνώση και συνεχή εκμάθηση των χαρακτηριστικών και προδιαγραφών των προϊόντων και των καταλόγων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/Τεχνικών Σχολών Ηλεκτρολογίας, Αυτοματισμού ή άλλης σχετικής κατευθύνσεως.
  • Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις / Εξυπηρέτηση Πελατών (κατά προτίμηση σε αντίστοιχο κλάδο).
  • Ευχέρεια στη χρήση πληροφοριακών συστημάτων.
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Θα εκτιμηθεί γνώση σε βιομηχανικό υλικό.

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Επιπλέον bonus με την επίτευξη συγκεκριμένων στόχων πωλήσεων.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη μέσω του Technomat Education Center (TEC).

Επικοινώνησε μαζί μας για να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου και να αποστείλεις το βιογραφικό σου.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων σύμφωνα με τις διατάξεις του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR)/σε συμμόρφωση με την πολιτική απορρήτου της Εταιρείας ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε.