ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

22/09

Sales Advisor (B2B,Κρήτη)

  • Πωλήσεις B2B
  • Ηράκλειο

Δημοσιεύθηκε πριν 4 εβδομάδες

Κωδικός Θέσης: SEL2022

West ΑΕ

«Ανήκουν στα δυνατά σου σημεία η επικοινωνία και οι πωλήσεις; Σε ενδιαφέρει η συνεχής εξέλιξη και η εργασία σε ένα υγιές και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον;

Στείλε μας τώρα το βιογραφικό σου!»

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:

Για την πόλη του Ηρακλείου Κρήτης:

Sales Advisor (B2B)

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την αποτελεσματική προώθηση και πώληση υπηρεσίας συνδρομητικής τηλεόρασης, ηγετικής εταιρείας τηλεπικοινωνιών, σε επαγγελματίες στον κλάδο Ho.Re. Ca.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου,
  • Ανάπτυξη δυνητικού πελατολογίου,
  • After sales support,

 Προϋποθέσεις:

  • Πτυχιούχος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε πωλήσεις υπηρεσιών,
  • Δεξιότητες και γνώσεις εφαρμογών τεχνολογίας,
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και άριστη διαπραγματευτική ικανότητα,
  • Καλή γνώση προγράμματος Microsoft Office,
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ αυτοκινήτου,
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους).

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ,
  • BONUS επί των πωλήσεων,
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό,
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξη,

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία, με την ένδειξη  SEL2022.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.