ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

25/05

Sales Advisor (Μαρούσι, Αγία Παρασκευή, Αεροδρόμιο)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Αγία Παρασκευή, Μαρούσι

Δημοσιεύθηκε πριν 4 εβδομάδες

Κωδικός Θέσης: SΑ01

West ΑΕ

«Ανήκουν στα δυνατά σου σημεία η επικοινωνία και οι πωλήσεις; Σε ενδιαφέρει η συνεχής εξέλιξη και η εργασία σε ένα υγιές και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον;

Στείλε μας τώρα το βιογραφικό σου!»

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:

Sales Advisor

Για τις περιοχές ΜΑΡΟΥΣΙ, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ, ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση του πελάτη, τη διερεύνηση των αναγκών του και την πώληση προϊόντων τεχνολογίας (μαύρες συσκευές)  ανάλογα με τις ανάγκες του (εντός μεγάλων πολυκαταστημάτων στον νομό Αττικής).

 Προϋποθέσεις:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ ΤΕΙ/ΑΕΙ,
  • Εμπειρία σε  πωλήσεις προϊόντων τεχνολογίας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν,
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας και λόγου,
  • Ομαδικότητα – Συνέπεια,

Παροχές:

  • Μερική απασχόληση,
  • Ασφαλιστική κάλυψη,
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης,
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας  ,

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου, με την ένδειξη  SΑ01, στην ηλεκτρονική δ/νση.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.