ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/06

Ταχυδρόμος με Δίπλωμα για Μηχανάκι (Αγία Παρασκευή / Γέρακα / Βριλήσσια)

  • Μεταφορές / Διανομές
  • Αγία Παρασκευή, Βριλήσσια, Γέρακας

Δημοσιεύθηκε πριν 8 ημέρες

West Postal Services

Η  WEST Postal Services,  εταιρεία παροχής ταχυδρομικών υπηρεσιών, μέλος του ομίλου WEST A.E.  Sales &  Marketing, με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για διάφορα σημεία εντός Αττικής:

ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ΓΕΡΑΚΑ/ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΓΙΑ ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή θέσης:

Φροντίζει για την άμεση παράδοση φακέλων αλληλογραφίας σε συγκεκριμένες περιοχές εντός Αττικής με μηχανάκι .

 Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε ανάλογη εργασία
  • Καλή γνώση των δρόμων των περιοχών αυτών
  • Κάτοχος διπλώματος μηχανής
  • Κάτοχος δίκυκλου μικρού κυβισμού προς χρήση(θα προτιμηθεί)
  • Εξοικείωση με χρήση gps-χάρτη

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μισθό
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Αποζημίωση για χρήση ιδιόκτητου δίκυκλου
  • Συσκευή gps της εταιρείας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφί. Τηλ επικοινωνίας ,2106613316