ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

23/02

Εργάτης Εργοστασίου (Οινόφυτα)

  • Ανθρώπινο Δυναμικό
  • Οινόφυτα

Δημοσιεύθηκε πριν 6 ημέρες

Κωδικός Θέσης: W001

West ΑΕ

«Ανήκουν στα δυνατά σου σημεία η επικοινωνία, η διάθεση για εργασία; Είσαι άμεσα διαθέσιμος;

Στείλε μας τώρα το βιογραφικό σου!»

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:

Για τα ΟΙΝΟΦΥΤΑ,

ΕΡΓΑΤΗ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ

Καθήκοντα:

  • Εκφόρτωση & παλετοποίηση φορτίων,

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου,
  • Επαγγελματική συμπεριφορά,
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας,
  • Διάθεση και όρεξη για εργασία.

Παροχές:

  • Ευέλικτο ωράριο,
  • Ασφαλιστική κάλυψη,
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας,

Οι ενδιαφερόμενοι/ες , να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου, με την ένδειξη  W001, στην ηλεκτρονική δ/νση.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.