ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/01

Πωλητής Φαρμακείου – OTC

  • Πωλήσεις Υγείας
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 12 ημέρες

Κωδικός Θέσης: OTC (HR 250)

INGROUP

Η INGROUP, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης πολυεθνικής Φαρμακευτικής εταιρείας:

Πωλητή Φαρμακείου – OTC
(HR 250)

Καθήκοντα

Ο/Η νέος συνεργάτης θα αναλάβει την εμπορική διαχείριση του πελατολογίου της εταιρείας, αλλά και την  περαιτέρω ανάπτυξη του σε περιοχές εντός και εκτός Αττικής

Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων Φαρμακευτικής εταιρείας
  • Απαραίτητη εμπειρία σε OTC – ιδανικά στον κλάδο δερμοκαλλυντικών
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες, επιμονή και υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Υψηλό επίπεδο γνώσης Αγγλικών
  • Εξοικειωμένος χρήστης MS Office
  • Δυνατότητα για ταξίδια (30% – 50% του χρόνου του μηνιαίως)
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)

Παρέχονται

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο (Μισθός & Bonus)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό
  • Πλήρη κάλυψη εξοδολογίων
  • Ευκαιρίες εξέλιξης & συνεχής εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, αναγράφοντας τον κωδικό θέση.