ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/05

Υπάλληλοι Γραφείου Εξυπηρέτησης Πελατών

  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 3 ημέρες

Η ICOMM, μέλος του ομίλου BFS GROUP, ένα από τα μεγαλύτερα call center στην Ελλάδα, συνεργαζόμενη με μεγάλους Ομίλους, ζητά για άμεση πρόσληψη άτομα για εξυπηρέτηση εισερχομένων κλήσεων.
Περιγραφή Θέσης:

Εισερχόμενες κλήσεις από υφιστάμενο πελατολόγιο, με στόχο την:

  • Διαχείριση Θεμάτων πελατών μέσω τηλεφώνου, email ή διαδικτυακής συνομιλίας
  • Ενημέρωση των υφιστάμενων και δυνητικών πελατών για προϊόντα και υπηρεσίες
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών και επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ικανότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Ανεση στην επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα  απομακρυσμένης εργασίας
  • Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά) θα εκτιμηθεί

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερές μηνιαίες απολαβές και ασφάλιση
  • Σύγχρονο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας, εύκολα προσβάσιμο (δίπλα ακριβώς στο μετρό Αγ. Δημήτριος)
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας & εξέλιξης εντός της εταιρείας.