ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/01

Sales Promoter/Brand Ambassador (Βόλος)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Βόλος

Δημοσιεύθηκε πριν 12 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου

Κωδικός Θέσης: ΜC851

West ΑΕ

«Ανήκουν στα δυνατά σου σημεία η επικοινωνία και οι πωλήσεις; Σε ενδιαφέρει η συνεχής εξέλιξη και η εργασία σε ένα υγιές και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον;

Στείλε μας τώρα το βιογραφικό σου!»

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:

Για την πόλη του Βόλου:

Sales Promoter/Brand Ambassador

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την βέλτιστη εκπροσώπηση του Brand, την εξυπηρέτηση του πελάτη και τις αντίστοιχες Πωλήσεις σε κεντρικά σημεία πώλησης (μικρή λιανική).

Προσόντα:ί

  • Άριστη επικοινωνιακή δεξιότητα, ευγένεια, καλοί τρόποι
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (ιδανικά σε αλκοολούχα και μη ποτά και αναψυκτικά και καπνικά προϊόντα) με προσήλωση στο στόχο
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές σταθερές απολαβές
  •  BONUS επί των Πωλήσεων (κάθε μήνα) και ασφαλιστική κάλυψη
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Σταθερή απασχόληση με προοπτική μόνιμης συνεργασίας
  • Πενθήμερο, συνεχές 5ωρο πρόγραμμα (πρωινό & απογευματινό ωράριο)
  • Πλήρη προϊοντική εκπαίδευση και ανάλυση τεχνικών Πωλήσεων
  • Δυναμικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας

Εφόσον διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, παρακαλείσθε  να στείλετε το βιογραφικό σας με επισυναπτόμενη φωτογραφία με την ένδειξη  ΜC851.

 Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.