ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

12/10

Courier / Ταχυδρόμος με μηχανάκι (Λαύριο / Κερατέα)

  • Μεταφορές / Διανομές
  • Κερατέα, Λαύριο

Δημοσιεύθηκε πριν 9 ημέρες

Κωδικός Θέσης: SW1004

West Postal Services

Η  WEST Postal Services,  εταιρεία παροχής ταχυδρομικών υπηρεσιών, μέλος του ομίλου WEST A.E.  Sales &  Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά:

COURIER-ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΥΣ με μηχανάκι

(Περιοχές δραστηριοποίησης/ διανομών:Λαύριο-Κερατέα )

Περιγραφή θέσης:

Φροντίζει για την άμεση παράδοση φακέλων/αλληλογραφίας στις συγκεκριμένες περιοχές. Καθημερινό σημείο εκκίνησης και παραλαβής των επιστολών, η έδρα στο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.

 Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε ανάλογη εργασία θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση των δρόμων των περιοχών
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Κάτοχος διπλώματος μηχανής

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μισθό
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία, με την ένδειξη SW1004. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2106613316 και κινητό 6932349076,ώρες επικοινωνίας Δευτέρα-Παρασκευή 9.00-17.00

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.