ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

15/10

Sales Back Office Employee (ZeniΘ,Θεσσαλονίκη)

  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύθηκε πριν 5 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου, Πτυχίο ΑΕΙ

ICAP Employment Solutions

Sales Back Office Employee (ZeniΘ)

Η ICAP Employment Solutions για λογαριασμό της εταιρείας ZeniΘ, (Εταιρεία Προμήθειας Αερίου Θεσσαλονίκης – Θεσσαλίας), αναζητά στέλεχος για την κάλυψη της θέσης Sales Back Office Employee για την περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη εργασιών συναδέλφων τηλεφωνικού κέντρου όπου κρίνεται απαραίτητο
  • Υποστήριξη εργασιών εξωτερικών συνεργατών και πωλητών
  • Έλεγχος ορθότητας συμβολαίων αερίου/ηλεκτρικού ρεύματος
  • Έλεγχος ορθότητας δικαιολογητικών εγγράφων των πελατών
  • Δημιουργία/καταχώρηση συμβολαίων ηλεκτρικού ρεύματος/αερίου
  • Επικοινωνία με courier, αποστολή/παραλαβή εγγράφων προς/από πελάτες
  • Διαχείριση παραπόνων

Επιθυμητά  προσόντα:

  • Απόφοιτος/τη ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλός χειρισμός Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Καλή γνώση CRM προγράμματος
  • Αναλυτική σκέψη και ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης μεγάλου όγκου πληροφοριών
  • Εστίαση στη λεπτομέρεια και έμφαση στην καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση πελατών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και συνεχούς εκπαίδευσης

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.