ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

24/09

Οδηγοί και Συνοδοί Χρηματαποστολών

  • Μεταφορές / Διανομές
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν άνω του 1 μήνα

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου

Κωδικός Θέσης: DR/ATH

Brinks Hellas

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί  μας!

Αυτή την περίοδο

Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ

Οδηγούς και Συνοδούς Χρηματαποστολών ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Tα προσόντα σου:

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
  • Άδεια Οδήγησης ΄Β ή Γ΄ κατηγορίας (αφορά τη θέση οδηγού)
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Τα καθήκοντα σου:

  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική  συμπεριφορά

Η Brink’s σου παρέχει:

  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

 Έλα στη Brink’s!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

με την ένδειξη DR/ATH

Μπορείς επίσης να μας επισκεφθείς στα νέα γραφεία εκπαίδευσης και υποδοχής των υποψηφίων μας: Κορυτσάς 27 Βοτανικός, Αθήνα από Δευτέρα έως Παρασκευή  09:30-17:00

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605, 2103484000 (ext-270,-271,-273,-1370