ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

07/08

Call Center Supervisor

  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 2 ημέρες

TEM

Αναζητούμε  άτομο με εμπειρία στην διαχείριση ομάδας τηλεφωνικής προώθησης υπηρεσιών για  την κάλυψη της θέσης του Τeam Leader σε απομακρυσμένης εργασίας στον κλάδο της Ενέργειας. O ρόλος αφορά διαχείριση ομάδας που θα διαχειρίζεται πελάτες που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον (Μέσω Digital Μarketing καναλιών) για υπηρεσίες Ενέργειας   .

Προσφέρεται

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας .
  • Οργάνωση, συντονισμός & παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του τμήματος
  • Παρακολούθηση των εργασιών της ομάδας με στόχο την επίτευξη των συμφωνημένων στόχων, βάσει των δεικτών απόδοσης
  • Αξιολόγηση της ομάδας & εντοπισμός των εκπαιδευτικών αναγκών της
  • Διασφάλιση και τήρηση των πολιτικών & διαδικασιών της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Αίσθημα ευθύνης, διορατικότητα, ενθουσιασμός, μεθοδικότητα και ευελιξία στις δημόσιες σχέσεις
  • Εμπειρία σε διαχείριση ομάδας.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ

Παροχές από την εταιρεία:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Υψηλά bonus
  • Καθοδήγηση και συνεχόμενη εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη της αγοράς.
  • Δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ευκαιρίες πραγματικής επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Πρόσβαση σε πακέτο εταιρικών παροχών.
  • Άμεση πρόσληψη.
  • Για περισσότερες πληροφορίες :
  • Tηλ: 218 218 9120
  • Site: www.temsolutions.gr