ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

02/07

Sales Promoters / Brand Ambassadors (Αλεξανδρούπολη, Μερική Απασχόληση)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Προωθητές / Merchandisers
  • Αλεξανδρούπολη

Λήγει αύριο!

  • Μερική Απασχόληση

Κωδικός Θέσης: SW1015

West ΑΕ

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά για ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗ εταιρεία πελάτη της:

SALES PROMOTERS/BRAND AMBASSADORS

(ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την βέλτιστη εκπροσώπηση του Brand, και τις αντίστοιχες Πωλήσεις σε κεντρικά σημεία πώλησης στην ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ.

Προσόντα:

  • Άριστη επικοινωνιακή δεξιότητα, ευγένεια, καλοί τρόποι
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Πωλήσεων ή/και Promo με προσήλωση στο στόχο
  • Προσεγμένη εμφάνιση

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές σταθερές μηνιαίες απολαβές συν BONUS επί των Πωλήσεων (κάθε μήνα) και ασφαλιστική κάλυψη
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Σταθερή απασχόληση με προοπτική μόνιμης συνεργασίας
  • Πενθήμερο, συνεχές 5ωρο πρόγραμμα
  • Πλήρη προϊοντική εκπαίδευση και ανάλυση τεχνικών Πωλήσεων

Εφόσον διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, παρακαλείσθε  να στείλετε το βιογραφικό σας με επισυναπτόμενη φωτογραφία με την ένδειξη  SW1015.

 Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.