ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

16/01

Πωλητές / τριες (Ρέθυμνο)

  • Πωλήσεις B2B
  • Ρέθυμνο

Λήγει αύριο!

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου, Πτυχίο ΑΕΙ

West ΑΕ

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά:

ΠΩΛΗΤΗ/ΤΡΙΑ (B2B)

(ΡΕΘΥΜΝΟ)

Περιγραφή θέσης:

Φροντίζει για την αποτελεσματική προώθηση και πώληση υπηρεσίας επαγγελματικού τηλεφωνικού καταλόγου ηγετικής εταιρείας στον κλάδο και την υποστήριξη εγκατάστασης ειδικής εφαρμογής παραγγελιών και διανομής φαγητού, σε χώρους εστίασης (B2B).

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου /ΑΕΙ/ ΤΕΙ
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε Πωλήσεις
  • Δεξιότητες και γνώσεις εφαρμογών τεχνολογίας
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και άριστη διαπραγματευτική ικανότητα
  • Καλή γνώση προγράμματος Microsoft Office
  • Άδεια οδήγησης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μισθός plus BONUS επί της επίτευξης των στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και εταιρικό τηλέφωνο
  • Πλήρη απασχόληση
  • Πρωινό ωράριο εργασίας
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.