ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

10/10

Διανεμητής Φυλλαδίων

  • Μεταφορές / Διανομές
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 7 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

West ΑΕ

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά:

ΔΙΑΝΕΜΗΤΗΣ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ

(ΑΘΗΝΑ)

Περιγραφή θέσης:  Φροντίζει την ορθή και άμεση διανομή εντύπων.

 Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Επιθυμητή εμπειρία σε  διανομή εντύπων
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας και λόγου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές απολαβές
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • μόνιμη θέση (ημι-απασχόληση)

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία με την ένδειξη CW012, στην ηλεκτρονική δ/νση [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]  Τηλέφωνο επικοινωνίας 2106613316

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.