ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/09

Προϊστάμενος Παραγωγής (Ασπρόπυργος)

  • Παραγωγή / Διαχ. Ποιότητας
  • Αγορές / Προμήθειες
  • Ασπρόπυργος

Δημοσιεύθηκε πριν 11 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΑΕΙ, Μεταπτυχιακό
  • 5 - 7 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: HR 001314

INGROUP

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών HumanResources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Για μονάδα παραγωγής τροφίμου

(ΕΔΡΑ: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ)

HR 001314

Καθήκοντα:

  • Προγραμματισμός παραγωγής
  • Έλεγχος και συντονισμός βαρδιών
  • Οργάνωση και διαχείριση προσωπικού παραγωγής
  • Έλεγχος τήρησης των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους χώρους της παραγωγής.
  • Διαχείριση και επίλυση προβλημάτων παραγωγής

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ (Γεωπονία - Τεχνολογία Τροφίμων – Χημικός Μηχανικός, ή συναφές)  - μεταπτυχιακές σπουδές στην Τεχνολογία Τροφίμων ή MBA θα θεωρηθούν πρόσθετο προσόν
  • Τουλάχιστον 5 έτη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση ιδανικά σε βιομηχανία παραγωγής τροφίμων
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες γνώσεις χειρισμού Η/Υ (επιθυμητή γνώση ERP/SAP)
  • Πολύ καλές ικανότητες επικοινωνίας, ανάληψης πρωτοβουλιών & ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα ανταπόκρισης σε συνθήκες πίεσης χρόνου και διαχείρισης κρίσεων
  • Διοικητικές, οργανωτικές και ελεγκτικές ικανότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης αλλαγών και συνεχούς βελτίωσης

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τις ικανότητες του υποψήφιου.

Οι ενδιαφερόμενοι-ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους, αναγράφοντας τον κωδικό θέσης με email: [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]