ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

19/04

Επισκέπτης-τρια Υγείας & Νοσηλευτής-τρια (Κέα- full time)

  • Υγεία
  • Κέα-Τζιά

Δημοσιεύθηκε πριν 7 ημέρες

GEP

Η GEP είναι η κορυφαία εταιρεία στον χώρο της Υγείας και Ασφάλειας στην Εργασία στην Ελλάδα, παρέχοντας τις υπηρεσίες μας σε περισσότερες από 2.500 εταιρείες και 250.000 υπαλλήλους σε όλη την Ελλάδα. Το όραμά μας είναι να κάνουμε την κουλτούρα Υγείας & Ασφάλειας έναν πυλώνα ευημερίας και βιώσιμης ανάπτυξης για κάθε οργανισμό, κάθε εργαζόμενο, κάθε άτομο.

Το πάθος μας για ανάπτυξη και εξέλιξη, μας οδηγεί σε μια συνεχή έρευνα ταλαντούχων ανθρώπων που μπορούν να ενισχύσουν την αποστολή της εταιρείας μας, να εφαρμόσουν τη στρατηγική μας και να ταιριάζουν με το θετικό και ανθρωποκεντρικό εταιρικό προφίλ μας.

Αναζητούμε συνεργασία με Επισκέπτη-Επισκέπτρια Υγείας ή Νοσηλευτή -Νοσηλεύτρια πλήρους απασχόλησης, που θα απασχοληθεί σε Ιατρικό τμήμα πελάτη μας σε ξενοδοχειακή μονάδα στο νησί της Κέας.

Περιγραφή Θέσης

  • Αντιμετώπιση της ασθένειας και του ατυχήματος, που οφείλονται ή συμβαίνουν κατά τη διάρκεια της εργασίας
  • Διαχείριση αρχείου και καταγραφή περιστατικών
  • Προαγωγή υγείας στο χώρο της εργασίας: πρόληψη της ασθένειας και του ατυχήματος μέσω ενημέρωσης & συμβουλευτική υγείας
  • Συμμετοχή στην εκπαίδευση των εργαζομένων
  • Οργάνωση συστήματος παροχής πρώτων βοηθειών
  • Έλεγχος φαρμακείων πρώτων βοηθειών

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Επισκεπτών Υγείας ή Νοσηλευτικής
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Περιβάλλον ίσων ευκαιριών
  • Πιστοποιημένος εργοδότης Great Place to Work
  • Διαμονή & Διατροφή