ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

15/04

Ιατρός Προσωπικού (Παθολόγος / Καρδιολόγος / Γενικός Ιατρός)

  • Υγεία
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 5 ημέρες

GEP

Η GEP είναι η κορυφαία εταιρεία στον χώρο της Υγείας και Ασφάλειας στην Εργασία στην Ελλάδα, παρέχοντας τις υπηρεσίες μας σε περισσότερες από 2.950 εταιρείες και 261.500 υπαλλήλους σε όλη την Ελλάδα. Το όραμά μας είναι να κάνουμε την κουλτούρα Υγείας & Ασφάλειας έναν πυλώνα ευημερίας και βιώσιμης ανάπτυξης για κάθε οργανισμό, κάθε εργαζόμενο, κάθε άτομο.

Το πάθος μας για ανάπτυξη και εξέλιξη, μας οδηγεί σε μια συνεχή έρευνα ταλαντούχων ανθρώπων που μπορούν να ενισχύσουν την αποστολή της εταιρείας μας, να εφαρμόσουν τη στρατηγική μας και να ταιριάζουν με το θετικό και ανθρωποκεντρικό εταιρικό προφίλ μας.

Αναζητούμε συνεργασία με Ιατρό Προσωπικού για απασχόληση σε Ιατρικό τμήμα πελάτη μας στα Νότια Προάστια Αττικής.

Περιγραφή Θέσης

  • Παροχή πρώτων Βοηθειών
  • Παροχή συμβουλευτικής προς τους εργαζόμενους - επισκέπτες
  • Παροχή συμβουλευτικής προς την επιχείρηση
  • Κλινική εξέταση των εργαζομένων και παραπομπή σε ειδικό ιατρό είτε σχετική καθοδήγηση, όπου αυτό απαιτείται
  • Διαχείριση του ιατρικού αρχείου και καταγραφή περιστατικών

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Ιατρικής
  • Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος
  • Ειδικότητα Παθολόγου ή Καρδιολόγου ή Γενικού Ιατρού

Προσφέρουμε

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Περιβάλλον ίσων ευκαιριών
  • Πιστοποιημένος εργοδότης Great Place to Work