ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/03

Γραμματέας Διοίκησης

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Γλυφάδα

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

MASTER PLUS HUMAN RESOURCES MON. EΠΕ

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά στην Γλυφάδα 1 άτομο για τη θέση:

Αρμοδιότητες

  • Λειτουργεί ως σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ της Διοίκησης, των στελεχών, των υπόλοιπων υπαλλήλων και των πελατών και εξωτερικών συνεργατών
  • Διαχειρίζεται και δρομολογεί εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις, emails και μηνύματα με ακρίβεια
  • Συντάσσει emails, reports, για λόγους εσωτερικής ή εξωτερικής επικοινωνίας
  • Οργανώνει συναντήσεις και meetings και ενημερώνει τα ημερολόγια των στελεχών
  • Οργανώνει/Βοηθά στην οργάνωση εσωτερικών ή εξωτερικών εκδηλώσεων
  • Ενημερώνει και διατηρεί την πολιτική και τις διαδικασίες του γραφείου

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή ως Personal/Executive Assistant
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση Microsoft Office (ιδιαίτερα Word, Excel, PowerPoint)
  • Πτυχίο με κατεύθυνση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Δεξιότητες multitasking και διαχείρισης χρόνου

Παροχές Εταιρίας

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Δυναμικό και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Συμμετοχή σε ομάδα ανθρώπων που βασίζονται στην καινοτομία και στις νέες ιδέες
  • Συνεχείς ευκαιρίες κατάρτισης και βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας με θέμα τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.