ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

26/01

Επόπτη Διανομής Φυλλαδίων και Επιστολών (Θεσσαλονίκη)

  • Μεταφορές / Διανομές
  • Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύθηκε πριν 2 ημέρες

West Postal Services

Η  West Postal Services,  εταιρεία παροχής ταχυδρομικών υπηρεσιών, με πολυετή παρουσία στον χώρο, αναζητά Επόπτη Διανομής Φυλλαδίων και Επιστολών για την πόλη της Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή θέσης:
Φροντίζει, ελέγχει και διασφαλίζει το έργο της διανομής επιστολικών γραμμάτων και εντύπων με την ομάδα εργασίας του σε περιοχές του Νομού Θεσσαλονίκης.

Απαιτούμενα Προσόντα:
• Εμπειρία σε ανάλογη εργασία
• Πολύ καλή γνώση των δρόμων των περιοχών
• Καλή γνώση διαχείρισης χάρτη και gps
• Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου και κάτοχος αυτοκινήτου

Η εταιρεία προσφέρει:
• Ικανοποιητικές απολαβές
• Ασφαλιστική κάλυψη
• Εκπαίδευση
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Αποζημίωση για χρήση ιδιόκτητου οχήματος και καύσιμα
• Ευέλικτο ωράριο εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους. Τηλ επικοινωνίας 2310440088