ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

05/10

Τεχνικός Εγκαταστάσεων και service

  • Μηχανικοί
  • Συντήρηση εξοπλισμού, κτηρίων
  • Αττική

Δημοσιεύθηκε πριν 2 ημέρες

TEMAK A.E

Η ΤΕΜΑΚ, εταιρεία εξειδικευμένη στην ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΝΕΡΟΥ με βιομηχανική παραγωγή και  δραστηριότητα στην Ελληνική και Διεθνή αγορά.

ΖΗΤΑΕΙ

         ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ SERVICE

για τη στελέχωση του Τεχνικού τμήματος

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση, επισκευή και εγκατάσταση των μηχανημάτων της εταιρείας.
  • Κατασκευή και συναρμολόγηση μηχανημάτων της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΙΕΚ / Τεχνικής σχολής ηλεκτρολογίας ή αυτοματισμού.
  • Γνώσεις και εμπειρία στις ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις.
  • Γνώση Ηλεκτρολογικού σχεδίου.
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε υδραυλικές εφαρμογές.
  • Γνώση Αγγλικών.
  • Καλή χρήση Η/Υ (MS Office).
  • Δυνατότητα ταξιδιών.
  • Συνέπεια, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Δίπλωμα οδήγησης.

Αποστολή Βιογραφικών,

TEMAK A.E.

Λεωφόρος Τατοϊου  62, Τ.Κ. 136 77 – Αχαρνές (Μενίδι) Αττική

Τηλ. 210-2581583, Fax: 210-2533989