ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

06/03

Υπεύθυνος Τμήματος Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων Βελμάρ (Αργυρούπολη)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Αργυρούπολη

Δημοσιεύθηκε πριν 3 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση

Βελμάρ

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 14 μαρκών, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά Υπεύθυνο Τμήματος Ανταλλακτικών, για το υποκαταστημά της στην Αργυρούπολη.

Αρμοδιότητες

  • Συντονισμός & παρακολούθηση παραγγελιών
  • Οργάνωση αποθήκης & απογραφής
  • Τακτική παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Παρακολούθηση KPI’s ανταλλακτικών & συντονισμός budget

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κατοχή πτυχίου ΙΕΚ/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 έτη σε παρόμοια θέση στο τμήμα ανταλλακτικών
  • Πολύ καλή γνώση του κλάδου ανταλλακτικών αυτοκινήτου
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης