ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

21/01

Χειριστές Μηχανών-Εργάτες Παραγωγής

  • Μηχανικοί
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 4 ημέρες

ICAP Employment Solutions

Αν δραστηριοποιείσαι στο χώρο των Logistics και αναζητάς μια μόνιμη εργασία, τότε μπορείς να αξιοποιήσεις τα προσόντα σου διεκδικώντας την θέση, σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παραγωγής οικιακών ειδών και ειδών χαρτοπωλείο στη Ελλάδα, στην περιοχή της Άνοιξης Αττικής.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαία bonus παραγωγικότητας
  • Εταιρική Μετακίνηση
  • Απόκτηση γνώσεων και εμπειρίας
  • Αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Επιθυμητή τεχνική κατάρτιση
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητή εμπειρία σε χρήση μηχανών
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές δεξιότητες
  • Συνέπεια και μεθοδικότητα

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός μηχανών παραγωγής
  • Picking και Packing
  • Εφαρμόζεις τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας

Περισσότερες πληροφορίες:

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου προκειμένου να ορίσουμε μια συνέντευξη. Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας στέλνοντας email στο [email protected]. και o αρμόδιος σύμβουλος εργασίας θα επικοινωνήσει μαζί σου.

Στείλε μας την αίτησή σου, τώρα!

Περισσότερες θέσεις εργασίας μπορείς να βρεις στο icapjobs.gr και στο Facebook Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.