ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

25/06

Merchandiser (Θεσσαλονίκη)

  • Προωθητές / Merchandisers
  • Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύθηκε πριν 3 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: MERC002

West ΑΕ

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά:

Για την πόλη της Θεσσαλονίκης

MERCHANDISER

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για τον αποτελεσματικό ανεφοδιασμό – παρουσίαση, προώθηση και παρακολούθηση στοιχείων πωλήσεων προϊόντων ευρείας κατανάλωσης μεγάλης και γνωστής πολυεθνικής εταιρείας, σε μεγάλα καταστήματα και υπεραγορές τροφίμων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχιούχος  ΤΕΙ /ΑΕΙ.
  • Προϋπηρεσία στον χώρο του merchandising τουλάχιστον 1 έτος.
  • Ευχάριστη παρουσία
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας και λόγου
  • Ευχέρεια χρήσης Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών,
  • Εταιρικό αυτοκίνητο,
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης ,
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας  ,

Οι ενδιαφερόμενοι/ες , να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου , με την ένδειξη  MERC002, στην ηλεκτρονική δ/νση  [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] .

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.