ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

12/06

Υπάλληλος Γραφείου (Οινόφυτα)

  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Οινόφυτα

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ

INGROUP

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρεία πελάτη:

Υπάλληλο γραφείου

-Οινόφυτα

Αρμοδιότητες (ενδεικτικά):

  • Καταχώρηση παραγγελιών πελατών και διαχείριση φορτωτικών εγγράφων στο μηχανογραφικό σύστημα της εταιρείας
  • Επικοινωνία με τους  πελάτες για την πορεία εξέλιξης των παραγγελιών
  • Επικοινωνία με την αποθήκη αλλά και το τμήμα Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση – Αναπλήρωση των αποθεμάτων στις αποθήκες

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ (Ιδανικά Λογιστικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης)
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια

Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψηφίους που προέρχονται από την ευρύτερη περιοχή των Οινοφύτων και της Χαλκίδας.

Παρέχονται:

  • Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση
  • Σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, μέσω e-mail: [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] αναγράφοντας τον τίτλο της θέσης.