ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

16/05

Νοσηλευτής - Νοσηλεύτρια

  • Υγεία
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 11 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • IEK, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: NurΑ02

Figura

Ο Όμιλος FIGURA-EONIA, με κυρίαρχη θέση στον χώρο της αισθητικής ιατρικής από το 2005,    στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής και στελέχωσης, για τα καταστήματα στην Αθήνα,  αναζητά να προσλάβει:

Νοσηλευτή/τρια

κωδ. NurΑ02

Αν η υπευθυνότητα και οι φιλοδοξίες για εξέλιξη είναι τα δυνατά σου σημεία περιμένουμε το βιογραφικό σου!!!

Ο/Η Νοσηλευτής/τρια είναι υπεύθυνος/η για την εύρυθμη λειτουργία του τομέα στον οποίο έχει οριστεί διασφαλίζοντας την ποιοτική εφαρμογή υπηρεσιών και υποστηρίζοντας το έργο της επιστημονικής ομάδας ιατρών με υπευθυνότητα, συνέπεια και επαγγελματισμό.

Αρμοδιότητες:

  • Η άμεση συνεργασία με την επιστημονική ομάδα ιατρών στα κέντρα αισθητικής ιατρικής του ομίλου
  • Διαχείριση υλικοτεχνικού εξοπλισμού και αναλώσιμων ιατρείου
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης και αφοσίωσης στον πελάτη

Δεξιότητες:

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη και την επίτευξη του βέλτιστου αποτελέσματος
  • Ομαδικότητα
  • Υπευθυνότητα και προσήλωση στη λεπτομέρεια
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Εργατικότητα

Εκπαίδευση:

  • Πτυχίο σχολής ιδιωτικής ή δημόσιας εκπαίδευσης στον τομέα Νοσηλευτικής (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ)
  • Εκπαίδευση και εμπειρία στην μεταμόσχευση μαλλιών θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα

Θα κριθούν ως επιπλέον προσόντα:

  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία στην αισθητική ιατρική και μεταμόσχευση μαλλιών
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και αγγλικών

Ο όμιλος Figura προσφέρει:

  • Πλήρες ωράριο απασχόλησης
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον ανθρωποκεντρικού χαρακτήρα
  • Ελκυστικό & ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής και προσωπικής ανάπτυξης

Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία.

[Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα να αναφέρεται ο κωδικός της θέσης (NurΑ02) στο θέμα.