ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

15/03

Υπαλλήλους Διαχείρισης Πελατολογίου - Ανανέωσης Συμβολαίων (6ωρo με βάρδιες)

  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Φάληρο

Δημοσιεύθηκε πριν 10 ημέρες

  • Μερική Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: MT_CS_19)

MELLON TECHNOLOGIES

Θέλεις να γίνεις μέλος μιας επιτυχημένης ομάδας;

Σου αρέσει να επιτυγχάνεις τους στόχους σου και να εξελίσσεσαι επαγγελματικά;

Έλα σήμερα να ξεκινήσεις μία επιτυχημένη επαγγελματική πορεία σε μία από τις μεγαλύτερες ελληνικές πολυεθνικές!

Η Mellon Technologies, μητρική εταιρεία του Ομίλου Εταιρειών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στο χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της αναζητά:

    Υπαλλήλους Διαχείρισης Πελατολογίου & Ανανέωσης Συμβολαίων (6ωρo με βάρδιες)

(ref: MT_CS_19)

Περιγραφή Θέσης

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την τηλεφωνική επικοινωνία με ήδη υπάρχον αλλά και νέο πελατολόγιο για την ενημέρωση και διαχείριση των λογαριασμών τους.

Επιθυμητά προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου και άνω
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 1 έτους και άνω σε αντίστοιχη θέση σε call center ή στον κλάδο της λιανικής πώλησης
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα

Η εταιρεία προσφέρει

  • Σταθερό μισθό και ασφάλιση με την αξιοπιστία του ομίλου Mellon
  • Επιβράβευση υψηλής απόδοσης
  • Δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης
  • Εύκολη πρόσβαση (πλησίον ΗΣΑΠ)

Η θέση αφορά εργασία με κυλιόμενο ωράριο στην έδρα της εταιρείας στο Ν.Φάληρο.

Αποστολή βιογραφικών στο [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] αναφέροντας τον κωδικό της θέσης