ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

15/03

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (4ωρη απασχόληση, ορισμένου χρόνου)

  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 10 ημέρες

  • Μερική Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου, Πτυχίο ΑΕΙ

Anytime

Η Anytime, η 1η direct ασφάλιση στην Ελλάδα που παρέχεται από την INTERAMERICAN, την κορυφαία ασφαλιστική Εταιρία, γνωστή για την αξιοπιστία και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών

Περιγραφή Θέσης

Βασική αρμοδιότητα του ρόλου είναι η διαχείριση της επικοινωνίας με νέους και υφιστάμενους πελάτες, βάσει της εκπαίδευσης, των διαδικασιών της εταιρείας και των συμφωνημένων στόχων. Οι θέσεις αρχικά αφορούν 4ωρη απασχόληση και σύμβαση ορισμένου χρόνου (διάρκεια 6 μηνών).

Προσφέρουμε

  • Σταθερό μισθό και ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Πρόγραμμα αξιολόγησης και επιβράβευσης απόδοσης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητα εργασίας σε καινοτόμα προϊόντα και υπηρεσίες
  • Δυνατότητα εξέλιξης και επαφής με νέους τρόπους και μεθοδολογίες εργασίας

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
  • Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Πιστοποίηση επαγγελματικών γνώσεων για τη δραστηριότητα διανομής (αντ)ασφαλιστικών προϊόντων ΤτΕ
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
  • Εστίαση στον πελάτη

Για υποβολή βιογραφικού σημειώματος παρακαλούμε πατήστε εδώ:

[Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης, για να οριστεί συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.