ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

09/11

Marketing, HR & Management

  • Μάρκετινγκ
  • Ανθρώπινο Δυναμικό
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 4 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ

TEM

Marketing, HR & Management (entry level)

Η Tem, στελεχώνει άμεσα το εμπορικό της τμήμα, επιλέγοντας 5  νέους/ες για θέση full time, πενθήμερη με πρωινό ωράριο.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Επικοινωνία-επαφή σε εταιρείες/επιχειρήσεις (Β2Β)
  • Έρευνα αγοράς
  • Παρακολούθηση-καταγραφή ανταγωνισμού
  • Προβολή-διαφήμιση του brand name του πελάτη
  • Προωθητικές ενέργειες/πωλήσεις
  • Συμμετοχή στο marketing plan της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ
  • Ικανότητες επικοινωνίας –συνεργασίας – ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Προσήλωση στο στόχο
  • Δημιουργική σκέψη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μισθό, ασφάλιση, σύμβαση αορίστου και Bonus Παραγωγικότητας.
  • Απόλυτη συνέπεια στις πληρωμές.
  • Σύγχρονο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρη εκπαίδευση στους τομείς Sales, Marketing, Hr και Management
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη
  • Μόνιμη και σταθερή συνεργασία
  • Προοπτική εξέλιξης στο Campaign Management
  • Πλήρες, πενθήμερο και πρωινό ωράριο αποκλειστικά

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια