ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

14/06

Sales Representative(Ηράκλειο Κρήτης)

  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Ηράκλειο

Δημοσιεύθηκε πριν 10 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: SEL001

West ΑΕ

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά:

Για την πόλη του ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

Sales Representative

Περιγραφή θέσης:

  • Φροντίζει για την αποτελεσματική πώληση υπηρεσιών τηλεπικοινωνίας εντός μεγάλων πολυκαταστημάτων.

Προϋποθέσεις:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εμπειρία σε  πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας και λόγου
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα – Συνέπεια

Παροχές:

  • Υψηλές μηνιαίες αποδοχές
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες , να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου, με την ένδειξη  SEL001, στην ηλεκτρονική δ/νση [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.