ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

22/05

Sales Supervisor Horeca-Food(Ηράκλειο)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Ηράκλειο

Λήγει αύριο!

  • Πλήρης Απασχόληση
  • 5 - 7 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: HR CR6824

INGROUP

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσίας στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της:

SALES SUPERVISOR HORECA
- Food-
ΕΔΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
(HR CR6824)

Καθήκοντα:

  • Εποπτεία και καθοδήγηση της ομάδας Πωλήσεων. Διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου και διεύρυνσή του.

Προσόντα:

  • Απαραίτητη αντίστοιχη εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στο αντίστοιχο κανάλι HORECA
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στην ανάπτυξη πελατολογίου
  • Ευελιξία & προσαρμοστικότητα
  • Πολύ καλή ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Προσήλωση στο στόχο
  • Δυνατότητα εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Υψηλός βαθμός ανεξαρτησίας
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο με πριμ επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & πλήρης κάλυψη εξοδολογίων

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, αναγράφοντας τον κωδικό θέσης μέσω e-mail: [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]