ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

27/12

Merchandiser Φαρμακείου(Θεσσαλονίκη)

  • Προωθητές / Merchandisers
  • Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύθηκε πριν 3 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • IEK, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: HR D1528

INGROUP

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 17 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό Πολυεθνικής Εταιρείας πελάτη της:

Merchandiser Φαρμακείου

Έδρα: Θεσσαλονίκη

(HR D1528)

Καθήκοντα:

Υπεύθυνος/η για την εικόνα των προϊόντων της εταιρείας στα σημεία πώλησης, προτεινόμενη παραγγελιοληψία, στενή συνεργασία με τον Πωλητή.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος-η ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ
  • Προϋπηρεσία απαραίτητη στο χώρο των Πωλήσεων ή/και του merchandising (ιδανικά στο χώρο του Φαρμακείου)
  • Άτομο προσηλωμένο στην επίτευξη θετικού αποτελέσματος
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, οργανωτικότητα, ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, πνεύμα συνεργασίας
  • Επιμελημένη εμφάνιση
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Έξοδα μετακίνησης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, αναγράφοντας τον κωδικό θέσης μέσω e-mail: [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]