ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

04/01

Quality Testing Installations & Complaints Handling Engineer

  • Βιομηχανία / Κατασκευές
  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Κιλκίς

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

KLEEMANN

Ο όμιλος εταιριών KLEEMANN λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του στην διεθνή αγορά επιθυμεί να προσλάβει για το τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου, στη Βιομηχανική Περιοχή Κιλκίς έναν/μία:

Quality Testing Installations & Complaints Handling Engineer

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ -ΤΕΙ Μηχανολογίας/ Ηλεκτρολογίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (επίπεδο proficiency)
  • Πολύ καλή χρήση H/Y (Ms Office, προγραμμάτων CAD)
  • Επιθυμητή η εμπειρία 2-3 ετών στον κλάδο του ανελκυστήρα σε αντίστοιχη θέση

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραπόνων με βάση το ISO 10002
  • Επικοινωνία με στελέχη της εταιρίας για τη διεκπεραίωση των παραπόνων
  • Παρακολούθηση και follow up διορθωτικών δράσεων

Η εταιρία προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & επαγγελματική ανάπτυξη
  • Ιατρείο με 8ωρη απασχόληση νοσοκόμας
  • Πρόσθετη ιατρική κάλυψη
  • Δυνατότητα μετακίνησης με δικά της μεταφορικά μέσα
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις (εστιατόριο, γυμναστήριο & playroom)

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με mail στο [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] υπόψη κoυ Δ. Λαζαρίδη αναγράφοντας τον τίτλο της θέσης εργασίας.