ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

22/12

Τεχνικός Ασφαλείας(Κιλκίς)

  • Βιομηχανία / Κατασκευές
  • Κιλκίς

Δημοσιεύθηκε πριν 4 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΑΕΙ

KLEEMANN

Ο όμιλος εταιριών KLEEMANN λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του στην διεθνή αγορά επιθυμεί να προσλάβει για το

Τμήμα Health,Safety & Maintenance, στη Βιομηχανική Περιοχή Κιλκίς έναν/μία:

Τεχνικό Ασφαλείας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Μηχανολόγων-Μηχανικών / Χημικών-Μηχανικών
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (επίπεδο proficiency)
  • Πολύ καλή χρήση H/Y (Ms Office)
  • Γνώσεις διαχείρισης Υγείας & Ασφάλειας βιομηχανικών εγκαταστάσεων
  • Γνώσεις της νομοθεσίας για Υγιεινή & Ασφάλεια
  • Διαχείριση συστημάτων ISO 18001 & ISO 14001

Αρμοδιότητες:

  • Συνεργασία με τον Τεχνικό Ασφαλείας για τη διαχείριση της Υγείας και Ασφάλειας των εγκαταστάσεων της εταιρίας και των θυγατρικών  της
  • Διεξαγωγή επιθεωρήσεων στους χώρους εργασίας
  • Σύνταξη γραπτής εκτίμησης επαγγελματικού κινδύνου
  • Παρακολούθηση νομοθεσίας
  • Διαχείριση συστημάτων ISO 18001 & 14001

Η εταιρία προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & επαγγελματική ανάπτυξη
  • Ιατρείο με 8ωρη απασχόληση νοσοκόμας
  • Πρόσθετη ιατρική κάλυψη
  • Δυνατότητα μετακίνησης με δικά της μεταφορικά μέσα
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις (εστιατόριο, γυμναστήριο & playroom)

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με mail στo [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] υπόψιν κoυ Δ. Λαζαρίδη αναγράφοντας τον τίτλο της θέσης εργασίας.