ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

15/12

Πωλητής Καταστημάτων Λιανικής(Βόρεια Προάστια)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Αθήνα

Λήγει αύριο!

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • 5 - 7 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: HR SL_Ν

INGROUP

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 17 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:

ΠΩΛΗΤΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ

(ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ)

(HR SL_Ν)

Περιγραφή θέσης:

Ο Πωλητής θα είναι υπεύθυνος για το κομμάτι των πωλήσεων και της εξυπηρέτησης εντός του καταστήματος.

Προσόντα:

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στη λιανική πώληση τουλάχιστον πέντε (5) ετών.
  • Προσανατολισμός στον στόχο
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και οργανωτικότητα
  • Κατανόηση των αναγκών του πελάτη
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και γρήγορης ανταπόκρισης σε καταστάσεις πίεσης
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Δυνατότητα εργασίας σε διακοπτόμενο ωράριο
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)

Παρέχονται:

  • Αορίστου Χρόνου Σύμβαση
  • Μισθός 900€ μικτά
  • Μπόνους
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους, μέσω e-mail: [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]