ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

20/12

Marketing Coordinator

  • Μάρκετινγκ
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 4 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • 3 - 5 έτη προϋπηρεσία

Diafano SA

Η εταιρία ΔΙΑΦΑΝΟ ΑΕ, μέλος του ομίλου Κωνσταντίνου

( www.constantinougroup.eu/el/company/diafano ), η οποία

δραστηριοποιείται σε είδη οικιακού εξοπλισμού

Ζητάει

MARKETING COORDINATOR

Με καθήκοντα:

  • στο instore marketing
  • στην ανάλυση του ανταγωνισμού και την έρευνα αγοράς
  • στο σχεδιασμό και την υλοποίηση ενεργειών σύμφωνα με το Marketing Plan της εταιρίας
  • στο σχεδιασμό και στη δημιουργία εικαστικών προβολών και βιτρινών
  • στο σχεδιασμό και υλοποίηση εταιρικών καταλόγων και δημιουργία διαφημιστικών καταχωρήσεων
  • στην επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες
  • στη συντήρηση και ανανέωση βάσεων δεδομένων πελατών

Απαραίτητα  προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών στο Marketing
  • Πτυχίο Marketing
  • Προϋπηρεσία (τουλάχιστον 3 έτη) στο χώρο του οικιακού εξοπλισμού
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Internet)
  • Άριστο χειρισμό των Social Media
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]

Επιθυμητή πρόσφατη φωτογραφία.