ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

07/12

Διευθυντικό στέλεχος –Υπεύθυνος εταιρίας(Κομοτηνή)

  • Ανώτατη Διοίκηση
  • Κομοτηνή

Δημοσιεύθηκε πριν 4 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 3 - 5 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: Υπ.Αποθ.2017

Lelos Group

Ο Όμιλος Lelos Group που αποτελεί σήμερα τον ταχύτερα αναπτυσσόμενο Όμιλο ελληνικών ιδιωτικών φαρμακαποθηκών και δραστηριοποιείται στον τομέα εισαγωγής, εμπορίας, αποθήκευσης και διανομής φαρμάκων, καλλυντικών και προϊόντων υγείας, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο εταιρίας στην «ΦΑΡΜΑΚΑΠΟΘΗΚΗ ΡΟΔΟΠΗΣ Α.Ε.-RODOPI PHARM» στην Κομοτηνή.

Διευθυντικό στέλεχος –Υπεύθυνος εταιρίας

Αρμοδιότητες:

  • Διαπραγματεύσεις εμπορικών συμφωνιών με πελάτες
  • Οργάνωση, διεύθυνση και εποπτεία ανθρώπινου δυναμικού
  • Σύνταξη προτάσεων και υλοποίηση εμπορικών ενεργειών για την επίτευξη στόχων εμπορικής ανάπτυξης
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Δυναμική και δραστήρια προσωπικότητα με ήθος, ευγένεια και επαγγελματισμό
  • Ικανότητα διοίκησης προσωπικού και επίλυσης προβλημάτων
  • Επικοινωνιακός
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα ανάληψης  πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης και ευχέρεια σε ευέλικτο ωράριο

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Ηλικία 30-50 ετών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε θέση ευθύνης
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Οικονομικής ή Θετικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση λειτουργίας συστημάτων ERP & Microsoft Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές Εργοδότη

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον & συνεχής ευκαιρίες επαγγελματικής εκπαίδευσης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και bonus βάσει αποτελέσματος

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αποστολή βιογραφικών (Κωδ. Υπ.Αποθ.2017) : [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]